| Dobre_Denisa-Monica_1989 a întrebat:

Asteptam 2 colete din orașe diferite, am primit un aviz si am mers la posta fara sa citesc de la cine este, am semnat am luat coletul si am plecat. Peste 3 zile am mers iar la posta sa intreb de celălalt colet și surpriza doamna imi arata chitanța ca l-am primit. Am incercat sa ii explic doamnei ca s-a produs o confuzie și a încurcat coletele, am sunat-o sa il caute dar am primit un refuz aratandu-mi iar chitanța. Ce pot face in situatia aceasta?

1 răspuns:
| Lacatusu_Robert_Alexandru_1990 a răspuns:

Ori vorbesti cu cei de la care ai primit coletul(daca e comanda online) ori data viitoare il iei prin curier sa vina la tine acasă