| Miasiko a întrebat:

Am niste (mai mult de la Mc) jucarii mai vechi pe care mama zice ca trebuie sa le arunc, dar eu nu vreau asa ca ma candeam poate le cumpara cineva la 1-5 lei. Jucariile sunt vechi da nu stricate asa ca pot sa va trimit poze.

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Poti sa le dai la niste copii saraci fara bani, asa ii poti ajuta.

| Zoey112 a răspuns:

Poti sa le vinzi pe site-uri gen mercador sau okazzi
sau poti sa mergi din usa in usa ca poate este cineva intereat la tine in zona
sau poti sa le donezi

| AllyAlly2a a răspuns:

Mai bine doneaza'le unei asociatii sau ceva de genul pentru niste copii care nu au avut sansa sa se joace cu jucarii ca toti ceilalti copii de varsta lor.