| PuFaRiNaDoLshe a întrebat:

Hristos a inviat! Vreau si eu niste statusuri gen "Bitch, esti ca o moneda, nu valoroasa, ci cu 2 fete" sau "Nu ma supar cand imi vad fostul iubit cu o iubita.Mama mi-a zis sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara" Cele mai multe si frumoase statusuri primeste funditaaa si restul vott:X

1 răspuns:
| Tbx_Gia_1998 a răspuns:

Făă zdreanţăă! Îţi dau fostul` prieten şi cheile de la subsol Da dă`mi pe ele două beri şi`un pachet de Kent Mentol!