| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare big grin
Dupa cum stiti vine Craciunul si trebuie sa vina si Mos Craciun, problema este urmatoarea ca vreau sa le cumpar si eu parintilor mei un cadou, dar nu stiu ce...
Imi puteti da va rog o idee de cadou simbolic dar frumos!? Va rog! :*

Multumesc, anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anestezia a răspuns:

Bunahappy Pai daca e pentru parintii tai trebuie sa fie ceva simbolic NORMAL.Ei se vor bucura mai mult daca le cumperi ceva ieftin, dragut happy Pentru ca ai facut ce ai putut. Daca vrei ceva extravagant.Nu stiu.Nu cred ca le vor placea atat de mult.Dar in orice caz; Un tablou; un desen facut de tine; o vaza rustica.Mai multe.In orice caz.Un sincer La Multi Ani.Ar fii foarte simbolic happySi.in acelasi timp incantatorwinking O zii buna happy

9 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Daca vrei sa fie ceva simbolic,cumpara o rama pentru tablou, fa-ti o poza frumoasa alaturi de parintii tai, si pune poza-n rama!

| Bloguldepoveste a răspuns:

Uuu, ce frumos din partea ta

| benny a răspuns:

De unde vrei sa stim ce gusturi au parintii tai ca eu asa pot sa zic sa le cumperi un cd cu michael jackson, dar poate ei asculta nebunia lui salam.

| SaveTheNature a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru parinti e o lenjerie de pat.Dar daca nu iti permit, sau nu ti se pare un cadou frumos poti incerca sa le faci o poza in rama cu voi 3. eventual daca nu ai o poza cu voi 3 editeaza una pe calculator. daca ai poze separate:d apoi scoate-o la imprimanta si pune-o intr-o rama frumoasa
Sau ce o perecche de papuci de casa.

| Adriancrisb a răspuns:

Da cel mai frumos cadou ar fi sa le multumesc pentru ceea ce esti in ziua de azi spune-le ca-i iubesti alea alea e mult mai ieftin si te vor aprecia.

| Melyssuka a răspuns:

Pai la mama ii poti face cadou un parfum o hainuta frumoasa sau sa o duci undeva din bani tai in oras ...stransi de la bunici pineinteles sau alocatiatongue.Iar la tata poti sa-i faci o cravata sau ce poarta el sau sa le faci o felicitare de Craciun asta le place parintilor sa fie din partea copiilor sa vada ca sau straduit.Succes!happyFunditapuppy dog eyes?

| Misu1997 a răspuns:

Daca ai bani, mamei tale iai un lantisor din aur, iar tatalui tau un ceasbig grin.

| ÈριcĿ a răspuns:

Tatălui tău îi poţi cumpăra un ceas iar mamei tale un lănţic(dacă bugetul pentru cadou e mai măricel)sau o felicitare(gestul contează)

| kisslove a răspuns:

Cumparele ce vrei tu gestul conteaza!happydaca chiar vrei sa fie ceva simbolic cumpara o rama de tablou in care sa puneti poze cu voi sau ai putea decora toata casa cu decoratiuni cand sunt plecati ca sa aiba o surpriza cand ajung acasa dar n pre e simbolic asa ca mai bine ai putea cumpara niste bomboane pentru mama si un ceas pentru tata sau o rochie pentru mama sau un lantisor si tatei o cravata sau o camasa ceva.Da daca nu ai bani mai bine sai cumperi un album foto sauo rama foto si pui poze cu tine ar fi cel mai frumos lucru chiar daca ei iti spun sa nu le cumperi nimic.Scz pentru greselii.