| teo2 a întrebat:

Buna comunitate TPU. Am o problema si sper ca ma puteti ajuta. Vine Craciunul si trebuie sa ii iau iubitului meu un cadou.Tin sa mentionez ca are 19 ani. De ziua lui i-am luat un cadou nu foarte scump dar simbolic si a fost destul pentru el. Stiu ca pentru el nu sunt importante cadourile scumpe si extravagante. Vreau niste idei de cadouri tot asa simbolice, poate chiar in spiritul sarbatorilor de iarna. Cel mai bun raspuns va fi primi funda :*. Va multumesc anticipat. :*

2 răspunsuri:
| RaduNegru a răspuns:

Bună, @teo2

Ce ai zice de o cană personalizată cu numele vostru pe ea?

Sau ai putea să-i cumperi un ceas draguţ.

Spune-ne ce hobby-uri are prietenul tău dacă doreşti un răspuns mai elaborat.

Sper să te ajute!

Cu stimă,
Radu

| teo2 explică (pentru RaduNegru):

Nu prea are nu stiu ce hobby-uri. Atata stiu ca ii place fotbalul. M-am gandit poate, la un parfum (asta pentru ca stiu ce gusturi are). Daca ma poti ajuta si cu niste tipuri de parfumuri ar fi minunat. Ii plac cele dulci sau cele fresh. Iti multumesc ca incerci sa ma ajuti happy. Astept raspuns.