| kisslove a întrebat:

Buna dupa cum stiti se apropie craciunul si as vrea sa le cumpar bunicilor parintilor si surori niste cadouri dar n-am nici o idee asa ca va rog imi puteti da cateva exemple ceva frumos si simbolic. Dau funda.puppy dog eyes

Scz pentru greselii!

Răspuns Câştigător
| Laryyy97 a răspuns:

Ai putea sa le cumperi rame foto frumoase...sau sa le faci cate o poza cu tine si cu fiecare in parte si sa le inramezi.se gasesc cani cu fel de fel de mesaje pentru diferite rude si le-ai putea cumpara cate una... poti face un video cu poze si o melodie frumoasa pe fundal big grin
le mai poti cumpara bunicilor tai carti, daca stii ca citesc...carti de gastronomie pentru bunica ta daca ii place sa gateasca,parintilor la fel,ceva ce stii ca ii intereseaza, sau un film pe care stii ca isi doresc sa il vada, un album muzical cu artistii lor preferati.surorii tale ii poti cumpara un parfum,bratari, un set de ingrijire corporala, sau ceva ce are culoarea ei preferata! sper ca te-am ajutat funda? big grin