| Nekooo a întrebat:

Buna! Am o intrebare pentru cei care si-au comandat produse de pe Altex cu ridicare din Media Galaxy. Voi ați primit mesaj sau email ca sa mergeți sa ridicați produsul?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da. Dar cu ridicarea tot din Altex.

| anonimg a răspuns:

Media Galaxy este tot Altex; sau a fost achiziționat de Altex.
Asta este strategie de marketing folosită de mulți ani de către magazinele mai mici din complexele comerciale; dacă nu îți convine ceva la un magazin iei de la altul (dar de fapt este același).