| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am plasat o comanda pe eMAG in 13 si 15 decembrie...Inca nu mi-a ajuns comanda, le am comandat prin easybox.Ma aflu in judetul Alba, credeti ca imi ajung pana in 24 decembrie?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Suna la ei și cere-le un termen de livrare. Când ai plasat comanda ți s-a dat un termen. Daca nu a fost respectat, ia-i de urechi.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Depinde dacă a fost sau nu trimisă de un partener. Am pățit și eu să dau comandă pe 11 dec și să-mi ajungă pe 16 dec.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa ai un AWB alocat. Verifica statusul comenzii pe site-ul firmei de curierat.