| Crescent a întrebat:

Am pus o comanda ieri, de black friday pe libris, si apoi am primit mailul de inregistrare. Am asteptat pana azi sa primesc celalalt mail cum ca comanda a fost impachetata, dar nu l-am primit. Oare ar trebui sa mai astept pentru ca poate au fost prea multe comenzi?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Eu am primit de la ei de bf după 2 săptămâni...plus că azi e sâmbătă...plus că ei iau de dimineață comenzile trimise între 00⁰⁰-12⁰⁰/13⁰⁰ maxim.

| Crescent explică (pentru Catrice):

Si eu ma gandeam ca poate e sambata si de asta. Dar am mai trimis comenzi la ei si de obicei primeam ambele mailuri in aceeasi zi...

| Catrice a răspuns (pentru Crescent):

Da,dar nu era bf

| Furnicuta000 a răspuns:

Care e graba?
-sunt multe comenzi
-e sambata, cine sa iti impacheteze comanda?

| Sophieka a răspuns:

InYourMind a raspuns excelent. Mai asteapta pana luni, daca nu primesti email, ii poti suna si rezolvi imediat.

| Pati2500c a răspuns:

La ei totul merge bine, problema e de obicei la curieri pana se duc sa ridice comanda si pana ajunge la tine. la mine comanda plecase de la libris dupa o zi sau doua si fan curierul a adus o dupa o saptamana si ceva