| gatito a întrebat:

am si eu o intrebare acesta este un site serios http://www.starshiners.ro/? pentru ca as vrea sa imi cumpar o rochie

8 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Da.
Eu majoritatea tricourilor de vara si bluzelor le am de la ei.Sunt seriosi, de calitate, si nu te mint la preturi ca altii.Si sunt si mari reduceri in ultima vreme.

| stefaniaa116 a răspuns:

Da, sunt seriosi, dar unele preturi sunt cam mari daca ma intrebi pe mine.
Eu am gasit site-ul asta ultima data: www.misspretty.ro si mi-am comandat deja de 2 ori.
Am platit la Posta, au ajuns repede si mai ieftin ca pe starshiners

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da si o prietena si'a cumparat si vine in maxim 2 zile happy

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Nu stiu ce asa zic. eu mi-am loat de pe http://www.bestial.ro/ si e serios...vezi poate gasesti acolo accelas lucru si iei de acolo...pe bestial platesti la posta cand iei pachetul

| Nikol_9025 a răspuns:

Este serios
si eu si prietenele mele comandam multe haine de acolo

| Smile_3473 a răspuns:

Da, este un site serios.

Răspuns utilizator avertizat
| cristinaaav a răspuns:

Da, este un site serios. Noi ne-am luat multe haine de pe acest site si suntem multumiti. :p