| gatito a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu siteul http://www.starshiners.ro/...vreau sa imi cumpar o rochie de acolo si pentru asta imi cere CNP, ce fac il scriu nu? e un site serios nu? nu o sa mi traga teapa nu?

8 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Da, e normal.
Daca nu ridici comanda, atunci ei pe baza CNP-ului iti blocheaza contul si nu mai poti comanda.
Asta e toata smecheria din spate happy

| sylvie a răspuns:

Mie nu mi se par prea seriosi.
Daca nu stii cum stau preturile, pot sa te pacalasca usor.
Eu mi-am cumparat o rochie din magazin cu 50 Ron si apoi am vazut-o pe site la un pret mult mai umflat.Stiu ca tipele care pozaza cu inbracamintea arata perfect si toate hainele le vin bine, dar uitati-va de 2 ori inainte sa dati banii.

| šρяίηģ a răspuns:

Da, este un site serios si sunt prea cunoscuti ca sa se mai ocupe de "tepe". CNP il poti scrie pentru cxa oricum nu au ce face cu el.winking

| lextim a răspuns:

Sunt seriosi si nu are nimic daca lasi cnp-ul. dar hainele sunt de proasta calitate si super subtiri se rup imediat. te-as sfatui sa nu iti iei. plus ca multe dintre articole sunt in magazine MULT mai ieftine:*

| dhraqull a răspuns:

Da, sunt seriosi.Sora mea a comandat de la ei.

| gloria a răspuns:

Nu ai probleme daca iti lasi CNP-ULhappy ai insa grija la ce comanzi deoarece calitatea nu este una excelenta la toate hainele! in probleme nu ai cu ei, sunt seriosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e serios eu mi-am comandat o rochita de revelion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt cat se poate de seriosi. Insa inainte de a cumpara ceva te rog mult sa citesti materialul. Hainele sunt de proasta calitate. Adica majoritatea sunt din poliester. Ma rog, asta daca nu ai o problema cu poliesterul...eu nu il suport.