| Deea5339056 a întrebat:

am si eu o intrebare as vrea sa achizitionez o placa de creponat parul si am gasit un mini aparat de creponat remington S2950ZBA este bun?

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

De obicei placile de la Remington sunt ff bune, deci si aceasta placa este ff bunahappy

| dream95 a răspuns:

Da,este bun.placile de la Remington sunt bune si te tin destul de mult. big grin

| SoreMihalacheSore a răspuns:

Nu neaparat eu la parul meu scurt am bagat o placa Remington si mi s-a ars apoi am bagat una S2950ZBA si mi-a iesit parul perfect ca a lui Jennifer Lopez! Sunt Sore si va astept cu noi intrebari despre Lala-band si Pariu cu viata!