| Nagy_Deny_1998 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. Duminica am pus comanda, am tot urmarit-o, azi dimineata era in depozit la mine in judet si acum seara pe la vreo 22 ma uit iar de curiozitate si imi spune ca e in Tg Jiu si scrie ceva gen--ridicare comanda fara scanare client== ce inseamna?

1 răspuns:
| debarasator63 a răspuns:

Cel mai sigur este sa suni la firma de curierat sa le ceri lamuriri. Vezi ca in perioada asta sunt aglomerati si intarzie cu marfa.