| Danisddf a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare:
Siteul ropret.ro este de încredere?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

L-am studiat putin, din punct de vedere al structurii cat mai ales al legii este corect!
Afiseaza date de identificare ale societatii asa cum ar trebui! Am intalnit multe siteuri si platforme care nu o fac, deci din start sunt dubioase!
societatea din spatele acestui site exista https://www.listafirme.ro/comanda-tvonline-srl-45523239

poti comanda ramburs cu verificare colet pentru o siguranta in plus! astfel vezi exact ce iti trimit!

Verdict ropret.ro, da, pare in regula!

| Danisddf explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc mult!

| Simpatic a răspuns (pentru Danisddf):

Nu ai pentru ce! multumesc de funda!

| Danisddf explică (pentru Simpatic):

Deci e sigur să comand de pe el?

| Simpatic a răspuns (pentru Danisddf):

Poti comanda fara probleme! daca vrei siguranta 100% alege livrarea de tip ramburs si iti vine coletul prin curier la adresa. tu ramane sa platesti atunci cand vine curierul! poti deschide coletul in fata curierului si daca nu este ce trebuie nu ridici de la curier coletulwinking este o masura extrem de sigura!

in ceea ce oriveste calitatea produselor vandute de acest site, nu ma bag, sunt produsele lor, eu din punct de vedere al legii am mentionat ca este safe!

6 răspunsuri:
| Davidmuresan a răspuns:

Eu cred ca e de incredere ca mi-a dat datoriile inapoi

| Standt a răspuns (pentru Davidmuresan):

Cum poate fi de incredere daca ai fost nevoit sa returnezi produsul? Inseamna ca produsele sunt de proasta calitate.