| eunutuu a întrebat:

Am si eu o mare problema :((

La Wal-Mart exista o colectie de haine low cost, Miley Cyrus and Max Azria, eu vreau neaparat acele haine(si nu, nu ma pot lipsi de ele)si Wal-Mart nu prea am vazut eu in Ro.

Aici aveti si un link:

http://connect.walmart.com/MileyCyrusandMaxAzria/

am cont pe site-ul lui Wal-Mart dar nu pot cumpara si in Romania, plss ma poate ajuta cineva?

P. S. am cautat pe okazii, craiova forum(ss din craiova) si pe amazon(site american ) plzz help me!

Daca nu ma puteti ajugta cu asta as dori in schimb, dar e cam acelasi lucru, de unde pot sa cumpar haine facute de Avril Lavigne, caci ea are o colectie numita AbbeyDown exclusiva la magazinul Kohls.

plss help me!

2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Tu glumesti sau vorbesti serios?

| eunutuu explică:

Dc sa glumesc?