| eunutuu a întrebat:

Am si eu o mare problema (din nou) :(((((
La Wal-Mart exista o colectie de haine Miley Cyrus and Max Azria, eu vreau neaparat acele haine(si nu, nu ma pot lipsi de ele)si Wal-Mart nu prea am vazut eu in Ro.
Aici aveti si un link:
http://connect.walmart.com/MileyCyrusandMaxAzria/
am cont pe site-ul lui Wal-Mart dar nu pot cumpara si in Romania, plss ma poate ajuta cineva?
P. S. am cautat pe okazii, craiova forum(ss din craiova) si pe amazon(site american ) plzz help me!
Daca nu ma puteti ajugta cu asta as dori in schimb, dar e cam acelasi lucru, de unde pot sa cumpar haine facute de Avril Lavigne, caci ea are o colectie numita AbbeyDown exclusiva la magazinul Kohls.
plss help me!

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Si mie imi plac mult hainele acelea dar in RO nu exista Wal Mart ...asa ca le-am studiat bine laughing si m-am dus la tot felul de magazine in mall-uri sa vad daca gasesc ceva asemanator si am gasit doua lucruri.

Intra pe magazinele oficiale ale firmelor de unde vrei haine si uitete in ce orase ale lumii au magazine...

| Clauditza a răspuns:

Dca asi fi in locul tau nu asi cumpara asa ceva da oricum fa ce vrei