| carla2010 a întrebat:

Am vazut pe site-ul Merita Citit o categorie,,, livrare flori" si ma intrebam daca a cumparat cineva flori online si daca sunt avantaje in acest sens. Voi cumparati produse online?

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Da si eu am cumparat produse online! Si avantajele ar fi ca nu trebuie sa te mai stresezi sa alergi prin oras dupa ele poti mai usor de pe net plus ca pe net gasesti mai multe...Numai trebuie sa ai grija sa fie un site serios! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Am cumparat cartii de pe net si atat.
Nu cred ca e bine sa cumperi flori, mai bine le vezi tu cu ochii tai decat sa cumperi cine stie ce de pe diferite site-uri.
Avantaje? Nu prea vad.
Mai bine le cumperi dintr-o florarie.

| fanMJ4ever a răspuns:

Eu nu prea cumpar chestii online.in primul rand unele pot fi pacaleli. sper ca te-am ajutat

| floria_4470 a răspuns:

In cazul florilor, se poate observa foarte repede diferenta dintre un buchet de flori facut de profesionisti si un buchet de flori luat din piata. Deci da, o florarie online este o alegere mult mai potrivita in cazul in care doriti sa faceti un cadou pentru o persoana speciala. Floria este singura florarie online care va trimite poza reala a buchetului pe care l-ati comandat, de aceea nu trebuie sa va faceti griji in ceea ce priveste calitatea florilor.
Ne puteti gasi aici: http://floria.ro/