| yana_9783 a întrebat:

Cumparati des de la magazinele online? Daca da, ce anume? ce produse?

Răspuns Câştigător
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna
Da,eu cumpar daca am nevoie
De exemplu cele de la top shop...caut pe net si gasesc mult mai ieftin sau avon pentru ca nu am nici un coleg/a reprezentant/a si eu nu vreau sa ma fac...
big grin
Sper ca te-am ajutat big grin

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da cumpar.De obicei imi iau carti.Niciodata nu mi-am luat haine sau alte produse.

Răspuns utilizator avertizat
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Pai eu asta ti-am raspuns
imi dai fundita?batting eyelashes

| yana_9783 explică (pentru ImpOssibleTooForgeT):

Stiu, ma refeream la CocteilDeCuvinte

Răspuns utilizator avertizat
| Alexander21 a răspuns:

Da,piese de telefoane.Normal,le iau din strainatate.Calitate superioare, ca si originala.Pretul la jumate, fata de cat costa magariile turcesti si chinezesti de aici de la noi. Japonia si Singapore, foarte buni fabricanti.

| JulietteJokes a răspuns:

Pai dde obicei haine cosmetice uneori cand se strica ceva la masina piese cumpar caiete sunt mai ieftine, mobila si in special electronice si extensii

| Anynamee a răspuns:

Da. Haine si piese pentru skateboard si BMX. Singura diferenta este taxa de livrare, dar ti le aduce la usa.Nu intotdeauna exista taxa.