| MadalinaNeagoie a întrebat:

Bună,an dat o comanda pe șhein in îmi apare "international depot, hub inbound".are cineva idee ce înseamnă? Și pe expresso îmi apare "arrived to sorting hub". știe cineva ce înseamnă?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca a pachetul este intr-o statie de sortare (sorting hub) si curand va plecat cu posta intenationala.

Comenzile de pe Shein vin din China cu cel mai ieftin serviciu postal, de aceea va dura intre 2 si 4 saptamani livrarea.

| MadalinaNeagoie explică:

Ok mulțumesc frumos?