| IzzyNailart a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutor atunci cand vine vorba de cadouri. Este vorba de un baiat si ei bine este un prieten al naibii de bun. Genul de prieten care nu te lasa la greu. Doar ca el nu locuieste in tara si trebuie sa ii trimit cadoul. Aveti vreo idee ce as putea sa fac/cumpar? Vreau sa fie un cadou de multumire si imi doresc sa fie intr-adevar special.

Răspuns Câştigător
| andreimen001 a răspuns:

Eu zic din opinia unui baiat sa observi ce sport ii place sau e mai preocupat de scoala.Asa cum il ti tu minte.De exemplu:daca ii place fotbalul iai un tricou cu un fotbalist daca ii place sa invete iai o carte, daca ii este dor de casa ia ceva ce ii placea in Romania sau ai putea sai faci ceva din inima:X. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

5 răspunsuri:
| Tacii a răspuns:

Eu i-as lua ceva semnificativ, ceva.care sa-l faca sa tresara de bucurie,un lucru amuzant,dar cu o semnificatie deosebita.(PRIMA VARIANTA). Poti sa-i iei un parfum bun(A DOUA VARIANTA).Dar eu pe prima ma bazez,asa fac eu de obicei,prietenilor le iau(ba o cana, o scrisoare amuzanta, un lucru(farsa))mai multe.etc.poate sfatul meu te va ajuta de acum inainte, sper sa fi fost bun si te mai astept cu intrebari la care pot raspunde.Am si eu sansa la macar o funda?happyMultumesc!

| myDcg a răspuns:

Incearca in categoria Cadouri pentru Barbati de pe www.mydecogift.ro si cu siguranta vei gasi ceva cu adevarat special pentru el!

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Poate un lant dala bes friend cate tu sa ai jumate si el jumate happy :X daca vrei sa fie ceva special.

| silvershark a răspuns:

Idei de cadouri pentru barbati gasesti pe raio.ro

| mara_3293 a răspuns:

Pai daca ai poze cu el fa un colaj cu voi doi
este un lucru special
nu trebuie sa fie sofisticat iti lasi multumirea si prin lucruri mici si cu o semnificatie importanta :X... sau poti sa faci un album ( :
ohh si o felicitare amuzanta cu priteni big grin daca iti face sfatul da`mi o fundita