| ValentySHINee a întrebat:

Buna ^_^
Am nevoie de ajutoooor!
Deci,am un prieten,nu locuieste in tara,e departe,pe alt continent in general,mai pe scurt in Coreea de Sud... poate va suna absurd,dar ne placem reciproc,chiar foarte tare ^_^
Deci, scriu asta pentru ca vreau sa va intreb ceva....Se apropie Craciunul,si ne-am promis sa ne trimitem cadouri de Craciun,chiar si parintlor nostri happy.Cu cadoul sau m-am clarificat, dar idee nu am ce sa le trimit parintilor lui.Ma gindeam ceva traditional,dar poate nici nu-i intereseaza. Apoi m-am gindit sa-i trimit mamei sale o carte de bucate traditionale, dar nu gasesc prin nici o librarie(sun din Moldova)...dar tatalui sau? Chiar sunt lipsita de idei si nu stiu ce as putea trimite sad
Ma ajutati...de dorit sa fie niste idei dragute, originale si sa nu ma puna mult la cheltuiala...Multumesc :*
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Ar bine sa te interesezi mai bine sunt unele obiecte care sunt intezise la vama in unele tari.
Mergi foarte bine pe lucrurile traditionale..Nu cred ca vei gasi carte de bucate in limba lor.

| ValentySHINee explică (pentru Fatamuntilor):

Pai ma gandeam sa-i trimit carte de bucate scrisa in engleza, iar el ii va traduce mamei sale.dar nu gasesc sad