| Lavynya95 a întrebat:

am o problema si chiar am nevoie de ajutor:
Nu am nici o idee ce cadou as putea sa ii fac unui baiat.baiatul acela este cel mai bun prieten al meu, dar nu am nici o idee in legatura cu cadoul pentru el.Ma puteti ajuta?big grin~VOT~

Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

Daca este cel mai bun prieten al tau, ai putea sa-i faci cadou, ceva de suflet, pe care sa-si aminteasca peste ani, sau ii poti organiza o mini-petrecere-surpriza.
daca nu vrei sa-i oferi ceva de suflet, ii poti lua un plover, un fular+fes happy

1 răspuns:
| Andreea_2177 a răspuns:

Poti sa ii faci o surpriza placuta si sa ii daruiesti un glob muzical... intra pe www.cutiuta-muzicala.ro sa vezi despre ce e vb. Succes;)