| anonim_4396 a întrebat:

as avea o intrebare foarte prosteascahee hee:in ultimul timp am vazut la toti baietii pantaloni in pana sau cum se numesc, adica genul de pantaloni carora li micsoreaza dimensiunea de la pulpa piciorului in jos. Sper sa intelegeti la ce ma refer. Vreau neaparat sa imi cumpar o pereche, dar prin magazinele de la mine din oras nu gasesc, si as vrea sa imi comand o pereche de pe internet, dar nu stiu ce denumire au I don't want to see
Multumesc.

4 răspunsuri:
| G a răspuns:

Blugi skinny pentru barbati? http://www.deoveritas.com/......-jeans.jpg
se gasesc in magazine, eu am vazut in pull & bear.

| ℬaby a răspuns:

Poti cere asa: Pantaloni cu turul jos.DE RAPPERi!happy. Sigur vei gasi ceva.in Magazine Cunoscute de totihappy. Sper sa-ti fie de ajutorbatting eyelashes. Mkr un piclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantaloni cu panela

| iooaiooa a răspuns:

Nu stiu daca exista o denumire dar du-te la mall ca n-au cum sa nu fie acolo...acolo sunt de toate