| anonim_4396 a întrebat:

Este ok/bine sa cumpar un birou de la ikea? Adica am vazut pe internet oameni care spun sa nu cumperi de la ikea etc
As vrea sa cumpar un birou de la ei si nu stiu daca sa il cumpar sau nu, sper ca intelegeti ce vreau sa zic

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ieftine si bune. Am unul de il folosesc de vreo 8 ani. Arata ca nou

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da merita. Au calitate buna

| Adry05 a răspuns:

îs destul de bune, nasol că trebuie să le ansamblezi tu.

| Daniel323 a răspuns:

Ikea este mai calitativa decat multe alte firme de mobila de rumegus presat de la noi.

| Epickk a răspuns:

Salut.
Eu am oameni la mine in cartier care si-au luat chestii de la ikeea.
Poti cumpara cu maxima incredere, iti garantez!