| CcIiNnEeVvAa a întrebat:

as dori sa ii cumpar o placa de par verisoarei mele, insa una profesionala. Parul ei este unul foarte rebel, mai demult arata ca Neinfricata!. si nu exagerez. Acum insa este mai ok, dar tot foarte cret. Ce imi recomandati? P.S. Daca stiti cumva o placa de par anti-incretire in preajma umiditatii mi-ar fi foarte de folos. Va rog, raspunsuri cat mai serioase.

2 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Dar ea isi doreste una? Poate ei ii place parul cret. Si in conditii de atmosfera umeda, nici mama placii nu poate sa ti-l indrepte, daca e cret de la natura. Ca sa raspund la intrebare, cele de la Remington sunt bune, dar personal, consider placa o mare prostie care arde parul si il strica. In plus, nu stiu ce ar fi frumos sa arati linsa in cap. Fiecare cu gusturile lui.

| CcIiNnEeVvAa explică (pentru raluk27):

Da, demult cauta dar nu a gasit ceva ce sa ii placa. Si i-am spus ca o ajut. happy