| BiancaDenisa a întrebat:

As dori sa imi recomandati niste modele de rochite, de balerini(sau pantofi cu toc mic)si gentute care se asorteaza si merg impreuna. Tinuta este pentru. un bal la scoala impreuna cu colegii mei de clasa si alti colegii mai mari. Tin sa va spun ca sunt in clasa a 5-a si ca este vorba despre balul Verii! Va multumesc si astept sugestii si chiar modele!(Cei care sunteti din Timisoara sau cunoasteti orasul imi puteti sugera si magazine),(Pt. ca si eu sunt din Timisoara)

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| BiancaDenisa explică:

Va rog Ajutati-ma!

| BiancaDenisa explică:

Va multumesc pentru. raspunsuri! Dar daca mai avei va rog sa ma ajutati pentru. ca inca nu sunt decisa.Va multumesc!

| BiancaDenisa explică:

Sigur,iti voi da adresa de mess! Este:bianca. micsa

| alinabud a răspuns:

Buna eu vand haine din america si din mai multe tari daca te intereseaza trimite-mi adresa ta de mess sa iti trm poze si sa iti dau idei.