| elisa39 a întrebat:

Peste putin timp am banchetul de clasa a 8-a si as vrea sa-mi dati si mie modele de rochite scurte pana in 100 lei, niste modele de pantofi pana in 80 lei si niste modele de genti. Si cateva sfaturi in legatura cu machiajul si coafura. Mentionez ca sunt bruneta, am ochii caprui, 1, 50m inaltime si 47 kg. Astept cat mai multe sugestii. CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Sweety27 a răspuns:

Uite o pereche de pantofi care mie imi plac : http://www.okazii.ro/......a126083900

| July739 a răspuns:

Sincer, nu cred ca ai putea sa gasesti ce-ti trebuie cu preturile astea, dar ar putea incerca sa cauti la Sir, iar la machiaj iti cauti imagini de pe We Heart It sau Tumblr, ma refer la tutorialuri.