| marimar1111 a întrebat:

Buna,
As dori sa stiu daca site-ul : nikeairmax90romania.com, este un site pe care se poate comanda cu incredere?!?!?!?
multumesc

8 răspunsuri:
| Adrian8555 a răspuns:

Clar nu. Nici un site care nu afiseaza date de contact gen adresa si numar de telefon, nume si CIF firma nu sunt in regula si sansele sunt foarte mari sa iti iei teapa.
Mai mult, domeniul e inregistrat pe o persoana fizica pe nume Olga Tess, cu adresa fictiva pe Germania.

| marimar1111 explică (pentru Adrian8555):

Multumesc,
Sarbatori frumoase alaturi de cei dragi!

| fanhhro a răspuns:

Subscriu la ce a spus Adrian. De asemenea, sunt zeci de site-uri de incredere. Nu stiu cum ajungeti la astea.

Ai niste oferte aici: http://bit.ly/2kSCNAg.

| alii98 a răspuns:

E dubios rau, nu te risca

| Legion7X a răspuns (pentru fanhhro):

Siteul dat de tine este țeapă curată
O pereche de adidași 900 lei preț tãiat apoi ca nou 233 lei. Nu ți se pare dubios
o scădere atât de mare? când în magazinele adevărate nu există o asemenea reducere poate doar 200 de lei atât.

| fanhhro a răspuns (pentru Legion7X):

Te contrazic. Sunt pasionat de sneakers si site-ul pe care l-am oferit e legit 100%. Diferenta de pret e asa mare pentru ca pretul taiat este pretul de release iar pretul afisat este pretul de outlet, pentru ca magazinul este un OUTLET. Sunt editii lansate de mult timp si care nu au fost vandute. Poti sa gasesti chestii faine.

| Legion7X a răspuns (pentru fanhhro):

Nu știu mă rog poate ai comandat tu dar eu nu aș comanda până nu văd cu ochi mei așa sunt eu Toma necredinciosul.

| Adry05 a răspuns:

Clar nu. In general cele care au astfel de nume nu-s de incredere.
Recomand fashion days, epantofi, various brands.