| theonemc a întrebat:

Buna as dori sa va intreb daca am comandat cv de pe ebay si am pus tara Romania nr de telefon trebuia trecut de genu +40759538943?
ofer funda

Răspuns Câştigător
| TronHD a răspuns:

Da,dar de cele mai multe ori acolo unde scrie *introduceti nr de telefon* este asa +40 iar tu trebuia sa continui cu 765472663 sau depinde ce nr de telefon ai nu trebuie sa tastezi si 07
FUNDA?

2 răspunsuri:
| TronHD a răspuns:

Da,dar de cele mai multe ori acolo unde scrie *introduceti nr de telefon* este asa +04 iar tu trebuia sa continui cu 765472663 sau depinde ce nr de telefon ai nu trebuie sa tastezi si 07
FUNDA?

| darrio2007 a răspuns:

Da.