| Alin_Mihai_1998 a întrebat:

Credeți că există vreo problemă dacă am comandat ~80 colete de pe ebay care or să intre cam în aceeași perioadă în țară? Multe le-am comandat pentru prieteni, mi-au dat banii și când primesc pachetele i le dau... Să mă bănuiască de faptul că le iau de pe ebay și le vând în România la negru? A mai comandat cineva așa multe pachete deodată?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Platesti tva de la 10 euro in sus si in plus taxe vamale de la 45 de euro in sus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi şi nu asta ai de gând să faci?
Adică...sunt 80 de colete.

| Alin_Mihai_1998 explică (pentru anonim_4396):

Câteva da, dar vreo 25 sunt pentru mine... Vopsea de păr și chestii pentru PC (ssd, memorii ram), periferice PC. Multe m-au rugat prieteni să le cumpăr, ei neavând card mi-au dat mie banii și. Și da, câteva chestii am de gând să le vând. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alin_Mihai_1998):

Pentru deducţia asta excelentă merit fundă.
Oricum, nu se întâmplă nimic, nu au cum să demonstreze că vrei să le vinzi laughing.