| Alecsandraa97 a întrebat:

As vrea ca de Craciun sa cumpar cadouri la familie; respectiv la mama, tata, sora(18 ani) si bunicabig grin. Ce as putea sa cumpar si sa nu fie scump? Mersii.

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Eu la mama i-am cumparat un medalion, adora bijuteriile.Si o carticia cu "cea mai buna mama". Poti si niste ornamente pentru casa, lumanarele parfumate, set de creme sau parfum, cosmetice, bijuterii, esarfa, carte.
La tatal tau poti sa-i cumperi un set cu stilou, breloc, etc., un parfum, un pulover frumos sau o sticla de vin.
Pentru sora ta o bluza sau orice alta haina, o carticica pentru "cea mai buna sora", parfum, un jurnal, jucarie daca e mai mica, o carte, set spumant de baie, DVD cu muzica preferata, un film sau niste accesorii.
Bunicii tale poti sa-i cumperi un set de cani sau bibelouri, papuci de casa sau pijama, niste ornamente pentru camera sau o carte.
Sper ca te-am ajutat.:*

| Alecsandraa97 explică:

Am uitat sa mentionez ca vreau sa cumpar si la cainele meu cevabig grin e rasa saint-bernardhappy! E ceva posibil sa-i cumpar?big grin

| make5wishes a răspuns:

Hi! pai, gandeste te la ceva simbolistic, care sa fie si oarecul folositor, niste manusi pufoase, poate o jucarie, o rama foto, chestii de decor :d. Probabil gasesti aceste lucruri la outleturile din supermakert. happy sper sa ti fie de folos!

| Merishoor a răspuns:

La cainele tau ai pute sai cumperi ori un os cu carne sa-mi mai curete dinti ori o mingiuta happysa alerge putin