| Irimia_Claudia_2000 a întrebat:

Ce cadouri as putea sa iau pentru parinti, pentru iubit si pentru sora de Craciun?

2 răspunsuri:
| smart01 a răspuns:

Salut,
Pentru Craciun, fie le cumperi niste cadouri in functie de preferintele lor sau de ce ii intereseaza, fie mergi pe niste cadouri generice. La prima varianta, ai putea sa ii oferi mamei un set de cosmetice sau un parfum si tatalui un set de barbierit (aparat ras+ spuma sau gel), pentru sora ta ai putea sa ii cumperi carti, dvd-uri, cd-uri, jucarii de plus(nu ai spus ce varsta are), iar pentru iubit, tot asa, ceva care sa aiba legatura cu voi (lantisor cu medalion, cani sau alte obiecte personalizate).
Daca te gandesti sa scapi de un stres si sa iei cadouri pentru toata familia, poti sa alegi niste tricouri cu motive festive, carora le poti atasa mesaje personalizate si se pun pune intr-un ambalaj special, de Craciun. Poti sa arunci o privire aici, poate gasesti ceva ce iti place: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/tricouri-craciun/

| hipopotomonstruosustertialiofobis a răspuns:

Pentru parinti ai putea sa le iei niste cani cu mesaje pentru iubit ceva simbolic gen niste lantisoare sau bratari ascunse la mana unui ursulet iar pentru sora ceva haine sau cosmetice sau ce stii tu ca ii place...iar daca e ceva micut poti sa il impachetezi in mai multe cutii...din ce in ce mai mari, ca papusele rusesti. Sper ca stii la ce ma refer. Succes! Si eu incerc sa gasesc cadourile potrivite de vreo luna.