| Mcnebunatika a întrebat:

TPU! As vrea sa le cumpar niste cadouri de craciun mamei mele, surori mele, tatalui meu si unchiului meu. Vreau sa-mi dati ideei, ce lucruri sa le cumpar, dar sa nu fi foarte scumpe? ( va rog sa-mi scrieti la fiecare ceva. Ex: sora ta :...
Mama ta:...)
Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cristina1412 a răspuns:

Ai putea sa faci ceva personalizat, nu stiu in ce oras stai, dar s-ar putea sa fie un magazin unde sa poti face orice cu textul dorit sau cu poza dorita, si poti face fiecaruia o cana, un breloc, o perna, un glob cu zapada( O idee frumoasa de Craciun) si sunt relativ ieftine intre 10 SI 40 DE LEI, depinde ce vrei sa faci!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat