| LoVeLiFeEe a întrebat:

as vrea sa cumpar un aparat foto happy ce imi recomandati? nu vreau ceva sofisticat sau mai stiu eu cum. Nu, eu vreau doar un aparat foto digital (sa pot si filma cu el) care sa faca poze bune (sa aiba blit). Sugestii?puppy dog eyes multumesc :*

5 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

In principiu, toate aparatele foto de acum pot sa si filmeze. Acuma tu stii cat vrei sa cheltuiesti pe un aparat. O sa gasesti ce cauti aici: http://event.2parale.ro/......ents/click

| soul2soull a răspuns:

Iti recomand SONY sunt un pic mai scumpe dar isi merita banii ce-i Sony. e Sony.

uitate aici pe eMAG ca sa-ti faci o idee de raport calitate pret

http://www.emag.ro/search/foto--video--amp--optica/foto%20sony

| Tedoraaa a răspuns:

Eu zic ca e foarte bun un Nikon coolpix asa am si eu si face poze mai bune decatfujifilmul prietenei mele, iar al ei mai e si bridge deci asta ar trebui sa iei daca vrei unul digital dar daca vrei un aparat dslr atunci i-ati un Canon d60 SPer ca te-am ajutatbig grin

| Govna a răspuns:

Eu am FUJIFILM, si eu bun, are si sa filmezi sa faci poze si are si blit. Sper ca te-am ajutat. happy big grin