| Andreea1805 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un aparat foto digital. Ce imi recomandati?(sa nu depaseasca 500ron)

13 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Iti recomandam un Sony DSC-S930 http://www.sigmanet.ro/Sony-DSC-S930-Black--id28789

| xibalba a răspuns:

Recomand nikon s51. E foarte usor de folosit, firma nikon e foarte cunoscuta in materie de aparate foto(in special dslr). Are 9 megapixeli si face poze ok, eu sunt multumita de el. L-am comandat pe net, de pe f64.ro ( nu stiu daca mai au aparatul ala pe stoc, dar au cu siguranta altele) si fix 5 milioane a costat cu husa inclusa, card de 2 GB si o revista photomagazine.

Poti cauta pe google poze facute cu diferite aparate foto si te poti convinge de calitatea lor. Bafta!

Janina
| Janina a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres

eu mi-am cumparat camera ca aceasta e cu touchscreen si am dat vreo 450 dar era la reducere

auran
| auran a răspuns:

Depinde daca iti doresti si calitate si ieftin, mai greu...in hipermarket poti gasi diverse promotii care se pot incadra in suma alocata de tine...

| FearNoEvil a răspuns:

Eu am un Canon A470 si sunt multumit de el (la banii care i-am dat pe el).

| Dianna a răspuns:

Nikon l18! eu sunt super multumita de el! am dat acum 2-3 luni pe el 400 ron! cu husa, acumulator, baterii AA, card! eu zic ca e super bine avand in vedere ca totusi nikon nu e comaprabil cu prea multehappy

| kathessa a răspuns:

Olimpus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNAA ITI VAnd eu un aparat foto digital kodak cu krd de un gyga si usb gentuta cd de instalare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am eu un aparat digital cu krd de un gyga, usb, cd de instalare, husa, manual daca te intereseaza uite un id de mes sau un nr de telefon sergyu_floryn93@yahoo.com sau nr de tel 0743803602

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa imi cumpar aparat foto KODAK C190.Are cineva acest fel de aparat? Va rog sa imi spuneti parerile voastre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panasonic FZ8 la 450 Ron foarte putin folosit( am dat 1300 lei pe el) iar acum e nou vreo 9-10 mil

| liviupaun a răspuns:

Iati sony, e mai de calitate