| akaa a întrebat:

As vrea sa`mi cumpar de aici cateva bijuterii : http://www.crownfashion.ro. Am 13 ani si as vrea sa stiu daca pot sa fac comanda fara ca atunci cand vine curierul sa imi ceara buletinul. Adica imi fac cont acolo si cand dau comanda sa nu`mi ceara buletin :D. Pot?

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu stiu ca indiferent daca iti vine prin curier sau prin posta trebuie sa ai carte de identitate, si asta indiferent de magazinul on line pe care comanzi.

| madapostolache a răspuns:

Poti sa faci si cand te suna cei de la curierat le dai buletinul mamei chiar nu conetaza buletinul, sau faci pe numele parintilol. Iti spun sigur.

| cris80 a răspuns:

Buna daca doresti bijuterii frumoase viziteaza pagina mea de facebook shopp maria
pentru clientii fideli ofer si reducerii