| Alii a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Samsung Corby portocaliu. Dar ce se afla in pachet(incarcator etc). Am auzit ca nu este inclus cablu USB, e adevarat? Daca da cat ar costa unul si de unde pot sa l cumparwinkingwinking. Fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| lala178 a răspuns:

Depinde de unde il cumperi...La Vodafone cablul usb nu este inclus in pachet, acesta contine telefonul, baterie, incarcator, handsfree, husa si 2x capace baterie.Pretul depinde de locul de unde il cumperi, dar si daca il vrei la abonament sau la liber. Acum il gasesti cam la toate magazinele marilor retele, Orange, Vodafone, Cosmote...

4 răspunsuri:
| madalina_5722 a răspuns:

Din orice magazin de electronice poti sa-l iei si mai mult de 20 de lei nu cred ca, costa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Vodafone nu e inclus in pachet. Nu costa mult insa unul si il gasesti peste tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Vodafone nu e inclus in pachet. Nu costa mult insa unul si il gasesti peste tot...

Răspuns utilizator avertizat