| DorelSudoru a întrebat:

Samsung corby cu cutie galben+2schimburi(spatele)+cablu de date(si restul incarcator, casti).
450Ron (cablul de date nu este inclus in pachet in magazine)
contact:deadnote_kira

6 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

450ron? Mai scump decat in magazin, sa fim seriosi.

| DorelSudoru explică (pentru AllinaDaniella):

Si daca ai fi interesat/a cat ai da?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru DorelSudoru):

Pai,pe okazii.ro sunt in 200ron sigilate, arunca o privire daca nu ma crezi si ai sa te convingi singur happy

| MG4Life a răspuns:

Prietene, 450 lei? iau Samsung corby full cu 200 lei, nou + garantie! ma rog, bafta la vanzare!

| DorelSudoru explică (pentru MG4Life):

De unde?

| MG4Life a răspuns (pentru DorelSudoru):

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-S3650-Corby-Minimal-White.html

Astepti ofertele de iarna, si pac, 2 milioane! sau 2 jumate!