| Iriinna a întrebat:

As vrea si eu o parere din partea fetelor in special :3. Urmeaza majoratul unui coleg si nu stiu cum sa ma imbrac... Eu sunt inalta, am 1, 70 iar problema mea sunt pantofii cu toc :d. mie imi plac foarte mult, insa colegele mele care sunt de statura medie nu vor purta pantofi... deci? Ce spuneti?batting eyelashes Cel mai bun raspuns primeste funda

5 răspunsuri:
| Tweety_5554 a răspuns:

Buna! Pai unu la mana nu esti inalta tare,chiar deloc,esti chiar portivita,si da, poarta tocuri, cu toc cat de mare vrei tu, picioarele luni sunt un "sex appeal" mai ales in lumea vedetelor, so...winking

| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Nu conteaza ca ele nu poarta pantofi cu toc. Daca tie iti plac, poarta-i happy Esti inalta, dar n-ar strica cu nimic niste pantofiori draguti :3 Dar sa nu-ti iei tocuri exagerat de mari.winking Sper ca te-am ajutat ♥

| ingerasfitos a răspuns:

Eu din contra mi-as lua cei mai frumosi pantofi sa fiu cea mai frumoasa de acolo nu conteaza cum se imbraca celelalte fete conteaza cum te simti tuwinking

| april1234567890 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa porti pantofii cu toc. De ce? fiindca arata foarte bine si mai ales ca esti inalta, te face mai feminina.

| InYourDr3ams a răspuns:

Dupa parerea mea, imbracate cum vrei tu! tocurile te fac mai feminina deci daca as fi in locul tau as purta niste pantofiori draguti cu toc, dar nu exagerat de inalti. concluzia e sa-i porti pentru ca vei iesi in evidenta dar nu intr-un mod rau! fundita? :X