| SUDSteaua1947 a întrebat:

Acusi vine balul bobocilor si nu stiu cu ce ar trebui sa ma imbrac la chef.Tin sa precizez ca sunt mai plinut si nu prea imi plac sacourile,pantalonii la dunga, cravatele si chestii dastea.In orice caz, voi purta o camasa.Restul as vrea sa-mi spuneti voi la pantaloni, pantofi si chiar si ce culori sa fie.Mare funda!

Răspuns Câştigător
| dyav0litza a răspuns:

Ce fel de camasa ai? incearca o perche de blugi mulati simpli albastri dar nici ft deschis nici inchis, o pereche de pantofi negri, neaparat sa iti lasi vreo 2 nasturi descheiati la camasa si sa fi obligatoriu epilat pe piept. ar fi ok daca ai avea o camasa mai mulata pe care sa nu o bagi in blugi. si neaparat sa nu uiti de freza

| SUDSteaua1947 explică (pentru dyav0litza):

Ma gandeam sa-mi iau o camasa alba cu maneci lungi pe care sa le suflec...

1 răspuns: