| Nameless a întrebat:

Urmeaza banchetul si nu ma pot decide asupra unui lucru.Am 15 ani, 1, 72 si nu stiu daca sa port tocuri sau nu... am deja o pereche de pantofi cu toc de 9 cm; imi plac foarte foarte mult insa nu cred ca-i voi putea purtasad voi fi mai inalta decat toti baietii si decat majoritatea fetelor din clasasad. Intr-adevar mai sunt fete inalte in clasa care zic ca vor purta tocuri insa mi-e frica de penibil ...Sa-mi iau alta pereche de pantofi cu toc mai mic? Ma tem sa nu rada baietii de mine, sa zica ca's prea inalta ( fetele sigur nu vor face asta).
. O solutie?

1 răspuns:
| Lollipop_2029 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua pantofi cu toc mai mic ti-o spun asta pentru ca sunt EXACT in aceeasi situatie ca tine si dupa parerea mea ar fi destul de jenant. STIU ca pantofii cu toc sunt foarte frumosi, si sincer mie chiar imi pare rau ca nu pot purta, fiindca daca ii port 1. la mana vor rade baietii de mine (ca si in cazul despre care vorbeai tu) deoarece voi fi mai inalta si ca cel mai inalt din clasa (de 1.80)
2. va trebui sa ma aplec sa vorbesc cu ceilalti...
Mai bine iti iei ceva cu un toc mai jos sau niste opincutse frumoase si vei fi cat acele fete cu tocwinking