| anonim_4396 a întrebat:

Bună,astăzi voi trimite un colet,am sunat la Fan Courier si va veni sa-l ridice, rambursul este de 850 lei.Se poate ca eu sa nu platesc transportul acum cand il trimit si sa plateasca doar destinatarul la ridicare?

Răspuns Câştigător
| untaken a răspuns:

Taxa de livrare se poate plati de catre expeditor sau de catre destinatar (Asta se stabileste intre expeditor si destinatar). Daca destinatorul refuza coletul, expeditorul trebuie sa plateasca si returul.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da se poate

| Crackman a răspuns:

Du-te la posta romana iar pentru fiecare kilogram platesti un leu.