| CosminCSM00 a întrebat:

Acum doua zile am trimis un colet prin Cargus, iar destinatarul l-a refuzat. El normal trebuia sa plateasca 40 de lei transportul. Cine are idee cat trebuie sa platesc acum la ridicarea coletului?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu intrebi la oficiul postal unde l ai trimis, ce i ti e asa de greu.

| CosminCSM00 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu l-am dus la oficiu. Un agent Cargu a venit la domiciliu. Pe cine vrei sa intreb?

| TRUSTEDro a răspuns:

Probabil ai de platit transportul pe care ar fi trebui sa-l plateasca respectivul. Dar de ce a refuzat pachetul?