| ale12376 a întrebat:

Bună! Azi e deja luni și joia trecută am făcut o comandă pe Buzz pentru a-mi cumpăra niște adidași. În acea seară după ce am platit nu mi se încărca nicicum si comanda nu a fost aprobată inca, dar doar după 2 zile mi-a venit un mail în care scria că a fost efectuată comanda. Azi mi-a venit mail că a fost anulată deoarece nu au mai avut pe stoc, si intr-adevar nu mai erau. Mi-au zis ca imi vor da banii inapoi pe contul de pe care am facut comanda si imi e frica ca nu ii mai primesc inapoi. Oare o sa imi mai vina?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O să vina doar că retururile durează de obicei

| anonimg a răspuns:

Banii îți vin înapoi, și ar trebui să te aștepți la ei pe parcursul acestei săptămâni.

| Hyunjinsboxers a răspuns:

Ar trebui în două zile să-i ai in cont inapoi