| x3Whatever a întrebat:

Luni am facut o comanda de la Flanco. In dimineata aceea imi aparea ca produsul nu era pe stoc, dar am intrat cateva ore mai tarziu si scria "stoc limitat". Am reusit sa fac comanda si imi zicea ca cel mai probabil o primesc azi sau joi. Imediat ce am finalizat comanda produsul nu mai era pe stoc. Am primit confirmare pe mail, dar statusul comenzii nu s-a schimbat de luni, tot "in asteptare" scrie. E posibil sa fi fost o eroare ceva si produsul sa nu fi fost niciodata pe stoc? Sau atat dureaza in general pregatirea comenzilor la Flanco?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Posibil să și fost un retur de la alt cumpărător, și ei l-au „scos pe piață" înainte să le reintre în depozit produsul, ca să-l poată trimite iar.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Sau atat dureaza in general pregatirea comenzilor la Flanco?"

au black friday - iartă-i și tu acum...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca au zis ca o sa primesti produsul... inseamna ca o sa il primesti happy

| Catrice a răspuns:

Cand refac stocul, atunci îți preiau comanda. Simplu.

| Sn4k3 a răspuns:

Suna-i sa verifici.