| Denis67 a întrebat:

Buna, buna!
Peste o luna se apropie ziua verisoarei mele si am inteles ca isi doreste o paleta de la Huda Beauty obssesions si am intrat pe site-ul celor de la Sephora si scria pe site ca este indisponibil produsul. Intrebarea mea ar fi oare mai stiti si alte siteuri asemanatoare cu Sephora care comercializeaza palete Huda Beauty (originale sa fie ) indiferent ca ii din tara sau dinafara tarii?
P.s : Sa nu fie din afara U.E, sa ma arda cu taxele lor vamale, va rog eu pe cat posibil.

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Contactează administratorii site-ului respectiv și întreabă-i unde mai poți găsi un astfel de produs in UE.

| Denis67 explică (pentru anonimg):

Am vorbit ce cei de la Sephora. Au spus ca o sa ma contacteze si cine stie cand. Macar vreau si eu sa-i cumpar si eu ceva original ca sa nu-mi mai zica ca eu nu stiu cumpara si ca iubitul sau poate sa-i cumpere.

| Ravenous a răspuns:

Buna! Incearca aici: https://www.cultbeauty.co.uk/huda-beauty-mauve-obsessions-palette.html
Magazinul e din UK. Nu ar trebui sa te arda prea mult cu transportul.