| Als567 a întrebat:

Merită să-mi cumpăr paleta Huda Beauty?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu crezi ca merita, inseamna ca merita.

| Violleta2022 a răspuns:

Merita daca ai bani si nu ai ce face cu ei.

| anamariarot a răspuns:

Vezi că sunt și la make-up revolution unele care le imită pe cele de la huda, iar prețul e de vreo 7-8 ori mai mic

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Eu am paleta Dessert Dusk si sincera sa fiu, parca regret ca am cumparat-o.Sunt obsedata dupa machiaj, ma bucur ca o am in colectia mea, o ador pe Huda, dar nu isi prea merita banii...da, fardurile sunt pigmentate, cele sidefate\perlate sunt chiar foarte dragute, se blenduiesc bine, si cele mate sunt ok, mi se par putintel prafoase dar nimic foarte nasol, iar sclipiciul trebuie aplicat cu un primer bun.Per total nu e ceva wooow, iti recomand paletele de la Morphe care au un pret mult mai mic si au mult mai multe culori, cu o pigmentatie excelenta(le poti lua de pe beauty bay) sau cele de la Sleek, care sunt in jur de 50 de lei si sunt pigmentate.
P.s: daca tot vrei sa incerci o paleta de la Huda, iti recomand versiunile mai mici care sunt si mai ieftine, le gasesti pe site-ul Sephora.

| Maria14m a răspuns:

Daa! E foarte mișto! O am eu. Recomand

| Inside13 a răspuns:

Care dintre ele? In general Huda Beauty face palete cu o consistenta destul de buna, nu trebuie sa revii cu pensula de prea multe ori. Acum depinde o utilizezi si nivelul tau de cunostinte make-up. Recomand sa te uiti la recenzii Youtube facute de persoane specializate in domeniu. Asta pentru orice produs de infrumusetare.