| Enni999 a întrebat:

Buna! Care supermarket vi se pare ca are preturile cele mai mici? Voi de unde va faceti cumparaturile?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cel mai mic raportat la calitate ar fi lidl, desi Kaufland apartine de acelasi patronat aici preturile sunt putin mai mari.
Las cateva mii de lei pe luna si la unul si la altul.
Kaufland imi pare ca are unele produse mai calitative, dar de la luna la luna observ un adaos nesimtit de la 2-3 pana la 7-8 lei la anumite produse! La 10 produse de exemplu observi de la luna la luna ca ai dat cu cel putin 40-50 de lei in plus fata de luna cealalata, pentru fix acelasi lucru happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce cumperi. Sunt produse mai ieftine la unul, mai scumpe la altul. Mie Kaufland mi se pare ok ca si preturi. Dar cumparaturile le fac de unde apuc.

| ReddY25 a răspuns:

La Kaufland

| ReddY25 a răspuns:

Și uneori Profi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penny Market, La Cocoș.

| Analex17 a răspuns:

Kaufland

| LidiaDora a răspuns:

Cred ca la Lidl sunt cele mai mici.

| PisicaNeagra144 a răspuns:

Kaufland și Lidl! Eu urmăresc pe net cataloagele cu reduceri.