| Nana30 a întrebat:

Cat ar costa o caciula urs sau panda (pentru adolescente).

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna Nana

Uite aici o multime de optiuni, si urs si pisica si panda si ce-ti mai pofteste tie parul. Nu-s nici foarte scumpe.

http://bit.ly/1i9xwzx

Vezi ca nu-s toate pe aceeasi pagina, panda de exemplu e pe 2. :)

Sa le porti cu placere

| pwp a răspuns:

Intre 20 si 40 de lei.Depinde de magazin, de brand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva dragut ai putea gasi chiar si la 30 de lei. Nu sunt foarte scumpe, si in orice mall am vazut ca se vand astfel de caciulite!

Chiar saptamana trecuta am fost in AFI si am gasit un hanorac cu gluga ca un ursulet mic big grin Foarte simpatic, si chiar nu era foarte scump.

O zi placuta!

| Clo3e a răspuns:

Am si eu una, panda, big grin si am dat 25-30 de lei pe eawinking

| Fcsb_Sergiu_1999 a răspuns:

Eu am vazut cu 30 de lei

| Andreea_Deea_1988_heoI a răspuns:

Buna! Tocmai ce mi-am luat si eu o caciula cu ursulet din C&A, a costat 25 lei...