| Anaa939839393 a întrebat:

Cât costă o comanda de pe eMAG la niste tricouri, pana la Vaslui? Si daca o vreau pana acasa adica eu stau la tara, la Deleni, cam cat m-ar costa? Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand faci comanda, acolo ai si pretul per tricou si transport.

| sierra1 a răspuns:

"niste tricouri..." - pune-le in coșul de cumărături și la pasul următor, apare și ce dorești tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taxa transportului știu că e aceași pentru orice localitate din țară.

| ValentinGabi a răspuns:

Ia ti ce dorești plasează comanda în coș apoi îți apare nota de plată, e simplu